Firma

Beijer Ref Eesti OÜ endise nimega Külmakomponentide OÜ on juhtiv külmutusseadmete ja –tarvikute maaletooja ning hulgimüüja Eestis. Pakume oma klientidele jahutuse, soojuspumba ja kliimaseadmete komponente, seadmeid ning mooduleid. Lisaks eelnimetatule leiab meie tootevalikust tööstusliku külma (ammoniaagi) ja süsihappegaasi seadmeid ja tarvikuid.

Firma kuulub Euroopa suurimasse hulgifirma kontserni Beijer Ref. Kontsern on viimastel aastatel jõudsalt laienenud Euroopast välja. Uuteks sihtturgudeks on võetud Aasia, Okeaania ja Aafrika turud.

Lisaks hulgimüügile panustatakse jõudsalt omavalmistatud külmutusseadmete tootmisele. Tuntumateks kontserni brändideks on külmutusagregaadid Itaalia tootjalt SCM Frigo ning uuenduslik jahutuse ja kütte lahendus Triple Aqua Hollandist.

Samuti sõlmiti eksklusiivne koostööleping maailma tuntuima konditsioneeride valmistajaga Carrier, mis hõlmab endas Euroopa turu konditsioneeride müüki.

 

Lisateave Beijer Ref kontsernist http://beijerref.combeijer ref

 

Lisateave SCM Frigo toodete kohta http://scmfrigo.comscm frigo

 

Lisateave TRIPLEAQUA kohta http://tripleaqua.com/en/TripleAqua

 

Lisateave Carrier toodete kohta http://beijerref-carrier.comCarrier_Standard_RGB

 

Kontorid

Külmakomponentide OÜ alustas tegevust 1997. aastal Tallinnas. Väikeselt müügipinnalt alustatuna saavutasime juba mõne aastaga juhtiva positsiooni külmatehnika hulgimüüjana Eesti turul. Kaupade hulk, suurenenud nomenklatuur ning klientide nõudlus tingis uutele ja suurematele pindadele kolimise vajaduse juba 2002. aastal. Samal ajal kasvas samuti meie tuntus Lõuna-Eesti klientide hulgas ning 2005. aastal avasime teise kontori Tartus.

 

Eesmärgid

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele pikaajalisi, jätkusuutlikke, majanduslikult elujõulisi ning energiasäästlikke lahendusi külmutusseadmete valikul. Neid on võimalik saavutada ainult kõrge kvaliteediga tooteid ja kompromissitut professionaalsust kasutades. Teame hästi külmaala sektorit, konkreetseid nõudeid ja seadusandlust ning koolitame pidevalt oma kliente. Meie eesmärgiks on luua pikaajalisi kliendisuhteid, tuues omas sektoris pidevalt turule uusi lahendusi ning soovime kliente aidata kasvada ja õnnestuda koos meiega.

 

Töötajad

Koolitame pidevalt oma väikest kollektiivi ning hoiame silma peal maailma külmaala sektoril. Meie avatud õhkkond ja pühendunud töötajad teevad meiega asjaajamise ning igapäevase suhtlemise lihtsaks. Oma ala asjatundjatena hingame samas rütmis oma klientidega. Meie teadmised ja tööstiil annavad klientidele olulist lisaväärtust oma igapäevases tegevuses.

hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher