Külmasüsteemi üks põhikomponente on kompressor ja tema ülesandeks on suurendada rõhku aurustumistemperatuurilt kondenseerumistemperatuurini. Lisaks liigitatakse kompressorid konstruktsiooni järgi hermeetilisteks, poolhermeetilisteks ning avatud kompressoriteks. Olenevalt kasutuskohast pakuvad valmistajad järgmisi kompressorite mudeleid:

Kolbkompressor
Scroll/spiraalkompressor
Kruvikompressor
Rotatsioonkompressor
Tsentrifugaalkompressor

Meie tooteportfell sisaldab kolb-, scroll- ning kruvikompressoreid. Nimetatud mudeleid pakume oma klientidele kahe suurema ning tuntuma tootja hulgast.Bitzer on maailma juhtivaid külmasüsteemide kompressorite tootjaid. Nende valikust leiab poolhermeetilisi kruvi- ja kolbkompressoreid, hermeetilisi scroll kompressoreid ning avatuid kruvikompressoreid. Mudelivalikus on tooteid kaubanduslikule külmale, kus enim kasutatavateks külmaaineteks on HFC, HFO gaasid kui ka CO2. Tööstuslikus külmas on enim kasutatavad külmaained NH3 ja CO2.

Lisaks leiab Bitzer tootevalikus külmasüsteemidele mõeldud agregaate ECOLITE ja ECOSTAR kus külmaainena on kasutusel HFC ja HFO ained.

Danfossi tootevalikust leiab hermeetilisi kompressorite mudeleid scroll ning kolbkompressorite hulgast. Samuti on valikus agregaadid OptymaTM Plus, OptymaTM Plus INVERTER ja OptymaTM Slim seeriast kus külmaainetena kasutusel HFC ja HFO gaasid. Nimetatud agregaadid sobivad külmkambritele, väikepoe külmlettidele, tanklapoe jahutuslettidele kui ka mõne tööstusliku jahutusprotsessi osaks.